ÖĞRENCİLERİMİZE BİZDEN HOME STÜDYO KURMA FIRSATI

Müzik prodüksiyon kursu alan öğrencilerimize kursunu tamamlayana kadar macbook pro midi klavye ve ses kartı gibi gerekli ekipmanlarını biz temin ediyoruz. Dj kursu alan öğrencilerimize macbook pro software yazılımları dahil olmak üzere kurs bitimine kadar kurumumuz tarafından temin edilecektir.  10. Yılımızın Öğrencilerimize ..

Berklee College of Music Müfredatı

Berklee College of Music Berklee Müzik Okulunu  bilmeyenler için kısa bir bilği Dünyanın en iyi müzik okulu olarak bilinen Berklee'nin hazırlamış olduğu müzik prodüksiyon müfredatı üzerinden eğitim almak ister misin ? Eğitmen kadaromuzda Bir çok Müzik Konservatuvarı Mezunu eğitmenlerimiz..

RE-FRESH-MUSİC-TURKEY

Öğrencilerimiz için kurmuş olduğumuz müzik yapım şirketimizi 100 den fazla digital platformda yayınlama imkanına sahibiz müzik prodüksiyon Eğitimini tamaladıktan sonra yapmış olduğunuz bir veya  bir kaç şarkını dünyaya duyurmaya hazırız Sadece eğitimle kalmıyoruz elimizden geldiğince sizi bir üst seviyeye taşıyoru..

DJ KURSU SORU CEVAP

Bpm Nedir ? Bpm : Beats per minute yani dakikada vuruş sayısı demektir bir başka deyişle yapılan şarkının tempo veya hızı  Dj'lerin Playlist veya arşiv düzenleme noktasında en dikkat etmeleri gereken şey bpm dir çünkü playlist oluştururken key ve bpm sıralamasına göre düzenleme yapılmaktadır aksi takdirde çok iyi ..

MÜZİK PRODÜKSİYON KURSU SORU CEVAP

Compressor Nedir ? Compressor ses sinyallerimizin seviyelerini eşit orantıda tutmamızı sağlayan bir ekipmandır. Mixing Mastering kısmında da işlenmesi gereken bir bölümdür siz şimdiden araştırma içerisine girmenizi önermek istiyorum ne kadar çok bilgiye sahip olursanız derslerimiz daha verimli geçmesini sağlayacaktır. ..

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!

Gönder