Müzik Prodüksiyon Kursu

Müzik Prodüksiyon Kursu                                   Dikkat etmemiz gerekenler? Günümüzde Dj'lik oldukça popüler bir meslek haline geldi ve bunun bir sonraki boyutu producer olmak yani dj'lik yetersiz kaldığı için müzik prodüks..

Dj Nedir Djlik Nedir

Dj Nedir Djlik Nedir Dj Nedir Djlik Nedir Dj Nedir.? Açılımı Diskjokey den gelmektedir. Günümüzde Djlik büyük bir hızla yaygınlaşmaya başladı bunu gerçek anlamda meslek olarak yapmak isteyenlerin yanı sıra hobi olarak yapmak isteyenlerin sayısıda hızla artmaktadır ülkemizde djlik henüz bir meslek dalı olarak tanınmasada dj'lik son de..

Dj EĞİTİMİ ÜCRETSİZ WORKSHOP GÜNLERİ

Dj EĞİTİMİ ÜCRETSİZ WORKSHOP GÜNLERİ DJ EĞİTİMİ ÜCRETSİZ WORKSHOP GÜNLERİ Dj'lik eğitimine başlamadan önce eğitimlerimize katılarak merak ettiğiniz soruları yanıtlamak adına sizleri okulumuza bekliyoruz. Ücretsiz Dj Kursu Workshop Günlerimiz için iletişim kurarak randevu alıp derslere katılabilirsiniz. ..

Dj KURSU VE PRODÜKSİYON KURSU

Dj Kursu ve Prodüksiyon Kursu Dj kursu ve Prodüksiyon Kursu Dj'lik ve produksiyon eğitimi bütünleşince bir isim ve marka olmanıza yardımcı olmaktadır bu tabi doğru seçimler ve kararlar doğrultusunda değişmektedir  tamamen sizin tarzınız ve yarattığınız sound ile alakalı bir çalışma sonucunda hedeflerinize daha kolay ul..

DJ KURSU ÇALIŞMA SAATLERİ

DJ Kursu Pazartesi'den Pazartesi'ye hafta'nın her günü 11:00 24:00 saatleri arasında eğitimlerimiz devam etmektedir.

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!

Gönder